Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 17.01.2022

Збільшено прогноз експорту ячменю з України

Україна в 2021/22 МР істотно наростила темпи експорту ячменю.

Про це йдеться у повідомленні «УкрАгроКонсалт».

Так, з початку сезону та до початку року було експортовано на 50% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

«Поточний сезон відрізняється більш активними відвантаженнями у першій половині сезону завдяки попиту з боку Китаю», — констатують експерти.

Тим не менш, «УкрАгроКонсалт» очікує непоганих відвантажень у другій половині сезону. Тому підвищує оцінку експорту ячменю в 2021/2022 МР за рахунок скорочення внутрішнього споживання (на користь збільшення фуражного споживання кукурудзи та на тлі скорочення продовольчої та промислової переробки ячменю).