Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 08.02.2022

Зеленський та Макрон обговорили економічне та інфраструктурне співробітництво

Президент Володимир Зеленський під час перемовин з президентом Франції Еммануелем Макроном серед інших питань обговорили економічне та інфраструктурне співробітництво.

Про це сказав Президент Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з французьким лідером, передає кореспондент Укрінформу.

Зеленський акцентував увагу, що важливим питанням перемовин стало залучення Франції до спільних економічних та насамперед інфраструктурних проєктів.

“Я ціную, що французька сторона бере активну участь у відновленні інфраструктури нашої держави, покращення життя наших громадян, перш за все на сході України. У спільній взаємодії нами реалізується важливий проєкт для очищення питної води в місті Маріуполь та реконструкції водоканалу в місті Попасна, що на Луганщині. Завдяки цим проєктам доступ до якісної питної води отримає пів мільйона маріупольців та понад один мільйон наших громадян на Луганщині”, – сказав Зеленський.

Він також зауважив, що під час перемовин із французьким лідером фіналізували домовленості та привели в практичну стадію реалізацію важливих проєктів, зокрема йдеться про постачання 130 локомотивів компанії Alstom на суму 900 мільйонів євро та постачання 370 одиниць пожежно-рятувальної техніки на 300 мільйонів євро.

Крім того, Зеленський розповів що у рамках співпраці реалізується проєкт з будівництва у місті Миколаїв патрульних катерів для державної прикордонної служби. Україна та Франція продовжують розвивати співробітництво з компанією Airbus щодо створення національного перевізника.

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок Президент Франції Еммануель Макрон перебуває в Україні з робочим візитом.

Напередодні він був у Москві, провів перемовини з президентом Росії Володимиром Путіним.

 

www.ukrinform.ua