Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 30.09.2021

Житомир зможе забезпечити 30% тепла завдяки переробці сміття

У Житомирі у березні планують відкрити сміттєпереробний завод, завдяки якому місто забезпечить 30% тепла для населення.

Про це міський голова Житомира Сергій Сухомлин розповів під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад 30 вересня.

Він розповів, що наразі площа сміттєзвалищ в Україні сягає 8,5 тисяч га. Наразі у Житомирі будується завод, що зможе переробляти 85 тисяч тонн твердих побутових відходів (ТПВ).

Після переробки ТПВ зашилається паливо (РДФ), як результат спалювання якого можна отримати газ. Наприклад, за словами Сухомлина, від переробки сміття на новому заводі можна буде отримати 40 тис тонн РДФ.

Така кількість палива може забезпечити теплом 30% міста, розповів мер. Як приклад він навів Данію, де завдяки РДФ генерується 90% теплоенергії.

За словами мера Львова Андрія Садового, у місті також будуються дві заводи. Один з них зводиться на площині водоканалу та дозволить переробляти намул зі стоків.

“Матимемо біогаз та власну електроенергію”, – пояснив він.

 

www.epravda.com.ua