Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 22.05.2020

Живець свиней цього тижня подорожчав на 3,7%

У передостанній тиждень весни ціни на свиней забійних кондицій зросли на 3,7%. Середньоринкова ціна перевищила 44 грн/кг.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України», пише AgroTimes.

Цього тижня діапазон закупівельних цін на ринку живця варіював у межах 43-45 грн/кг. Хоча епізодично зустрічалися ціни як вище, так і нижче зазначених меж, майже всім свиногосподарствам вдалося реалізувати поголів’я на 1-3 грн/кг дорожче, ніж тижнем раніше.

Не зважаючи на озвучений переробниками тиск із боку імпортної свинини та млявішу, ніж на початку місяця, реалізацію, вітчизняна свинина дещо укріпилася в ціні.

З одного боку, це відбулося в унісон із поступовою реабілітацію глобальних цін на свинину, зокрема у США, Канаді, Бразилії, Німеччині. З іншого – внутрішню пропозицію промислової свинини наразі важко назвати надлишковою.

Закупівельники живця свиней звертають увагу на сезонне зниження середньої забійної маси тварин – до 105-107 кг, а подекуди й менше.

Крім цього, цього тижня переробники констатують регіональну розбіжність цінового коридору: західні області закуповували тварин по 44-45 грн/кг, у центрі ціни тяжіли до середньої позначки, тоді як на сході були нижчі ціни.

З огляду на це, наступного тижня є вірогідність підвищення середньоринкової ціни через підвищення мінімальної позначки закупівлі. Крім цього, представники переробної галузі очікують повільного здороження цін на свиней забійних кондицій напередодні Трійці.