Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 22.05.2020

Живець свиней цього тижня подорожчав на 3,7%

У передостанній тиждень весни ціни на свиней забійних кондицій зросли на 3,7%. Середньоринкова ціна перевищила 44 грн/кг.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України», пише AgroTimes.

Цього тижня діапазон закупівельних цін на ринку живця варіював у межах 43-45 грн/кг. Хоча епізодично зустрічалися ціни як вище, так і нижче зазначених меж, майже всім свиногосподарствам вдалося реалізувати поголів’я на 1-3 грн/кг дорожче, ніж тижнем раніше.

Не зважаючи на озвучений переробниками тиск із боку імпортної свинини та млявішу, ніж на початку місяця, реалізацію, вітчизняна свинина дещо укріпилася в ціні.

З одного боку, це відбулося в унісон із поступовою реабілітацію глобальних цін на свинину, зокрема у США, Канаді, Бразилії, Німеччині. З іншого – внутрішню пропозицію промислової свинини наразі важко назвати надлишковою.

Закупівельники живця свиней звертають увагу на сезонне зниження середньої забійної маси тварин – до 105-107 кг, а подекуди й менше.

Крім цього, цього тижня переробники констатують регіональну розбіжність цінового коридору: західні області закуповували тварин по 44-45 грн/кг, у центрі ціни тяжіли до середньої позначки, тоді як на сході були нижчі ціни.

З огляду на це, наступного тижня є вірогідність підвищення середньоринкової ціни через підвищення мінімальної позначки закупівлі. Крім цього, представники переробної галузі очікують повільного здороження цін на свиней забійних кондицій напередодні Трійці.