Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 12.04.2021

Змінюються правила експорту до країн СНД

У 2020-2021 роках Держпродспоживслужба провела перемовини та консультації з компетентними органами Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану й Узбекистан стосовно умов співпраці та погодження  двосторонніх форм ветеринарних сертифікатів, виходячи з того, що припиняється дія для України окремих міжнародних договорів, укладених у рамках СНД.

У фокусі було недопущення необґрунтованих затримок українських вантажів із підконтрольними товарами на території зазначених країн, повідомили у Держпродспоживслужбі.

Отже, після денонсації Угоди про співробітництво в галузі ветеринарії від 12 березня 1993 року, починаючи з 13 квітня 2021 року, торгівля підконтрольними товарами здійснюватиметься в рамках чинного законодавства України та враховуючи вимоги країн призначення, а також міжнародні вимоги та правила.

Наразі триває активна робота щодо погодження умов доступу українських товарів на ринки Вірменії, Киргизстану й Узбекистану, додали у Держпродспоживслужбі.

agrotimes.ua