Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.04.2021

Зростання реєстрацій і зміна лідера: у березні ожив попит на електромобілі в Україні

Кількість зареєстрованих електромобілів зросла на 61% в березні проти березня 2020 року до 660, включно з 33 комерційними авто.

Дані наводить асоціація автовиробників Укравтопром.

Зростання реєстрацій електромобілів пов’язане з тим, що сервісні центри через карантинні обмеження більшу частину березня не ставили на облік імпортні б/в електромобілі, завезені раніше, пояснюють в асоціації.

Серед зареєстрованих легкових електромобілів – 90% імпортні б/в авто. Українські номери в березні отримали всього 65 нових легкових електрокарів і один комерційний.

Nissan Leaf, після двомісячної перерви, повернув лідерство за кількістю зареєстрованих електромобілів протягом одного місяця – 151 реєстрація.

На друге місце опустився Chevrolet Bolt – 122 електрокари.

Третьою за популярністю стала Tesla Model 3 – 66 авто. Далі йдуть Tesla Model S – 43 авто і Renault Kangoo Z.E. – 29 авто.

Всього за перший квартал в Україні зареєстровано 1700 електромобілів, що на 1% менше, ніж за аналогічний період минулого року.