Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 04.08.2021

Зростання цін на міндобрива може припинитися у вересні, – думка

Події на ринку міндобрив найближчим часом можуть розвиватися за двома сценаріями. Найімовірнішим є той, за яким зростання спекулятивних цін припиниться до кінця року.

Про це AgroTimes розповів Сергій Рубан, директор із продажів і маркетингу компанії «Українські мінеральні добрива».

«Об’єктивно стабілізації цін варто було б очікувати вже у вересні і далі спостерігати корегування ринку, – додав експерт – Але до рівня 2019/2020 року ціни не повернуться».

На жаль, коли на ринок і далі впливають суб’єктивні чинники, такі як нові штами COVID, або втручання держав в економіку, точні прогнози – справа не вдячна.

Він нагадав, що у світову економіку було влито велику кількість так званих «вертольотних грошей», які повинні її підтримати.

«Оскільки в Україні зайвих грошей не було, ми не відчули значної інфляції, – додав пан Сергій. — Але у Європі чи США, де трильйонами доларів видавалися субсидії бізнесу і споживачам й мали підтримати економіку, гроші більшою мірою потрапили через банки на спекулятивний ринок і тепер працюють на «розігрівання» цін на світових ринках».

На його переконання, це стосується не лише мінеральних добрив, а й кукурудзи чи інших аграрних компонентів.

 

agrotimes.ua