Опубліковано 20.11.2017

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» презентував нові пасажирські вагони міжнародного класу

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» презентував пасажирські вагони габариту RIC моделі 61-7034.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Презентація пасажирських вагонів міжнародного класу габариту RIC, які Укрзалізниця планує запустити з 10 грудня 2017 року за маршрутом Київ-Відень, відбулася за участю представників ПАТ «Укрзалізниця», Австрійських і Угорських залізниць.

Фахівці залізничних відомств Австрії й Угорщини високо оцінили якість і комфортабельність для пасажирів українського вагона для міжнародного сполучення. Вони висловили сподівання, що незабаром саме такі вагони ПАТ «Укрзалізниця» запустить за маршрутом Київ-Відень.

Є ймовірність, що найближчим часом «Укрзалізниця» зможе вирішити питання придбання даних вагонів у вітчизняного виробника і запустить їх у міжнародному сполученні з європейськими країнами.

Довідка. Вагон пасажирський купейний спальний локомотивної тяги моделі 61-7034 габариту RIC виробництва ПАТ «КВБЗ» призначений для міжнародного пасажирського сполучення по залізницях шириною колії як 1520, так і 1435 мм.

Можлива експлуатація вагона на електрифікованих ділянках залізниць. Вагон може бути обладнаний поїзною автоматизованою інформаційно-діагностичною системою «Вид». Із 2012 року в конструкцію пасажирських вагонів, які виготовляються на підприємстві, внесені зміни, що дозволяють здійснювати підйом вагона на домкратах як на базі 19 м, так і при використанні стаціонарних домкратів на базі 17 м без проведення додаткових робіт із виділення окремих місць для обслуговування.

Технічні характеристики вагона: довжина – 26696 мм, ширина – 2824, база – 19000 мм. Габарит за ГОСТ 03 ВМ (габарит RIC). Маса тари вагона – не більше 58,5 тонн. Кількість місць для пасажирів – 22 (33). Кількість купе для пасажирів – 11, плюс одне службове купе. Конструкційна швидкість – 160/220 км. Термін служби складає 40 років.

 

Поставити запитання