Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 26.07.2016

22 країни світу вже чекають на українські товари

ДЗІ запрошує до участі у виставці Baltic Fashion & Textile Vilnius 2016

 ДП «Держзовнішінформ» запрошує приєднатися до бізнес делегації українських підприємств та прийняти участь у ювілейній виставці Baltic Fashion & Textile Vilnius 2016. Вітчизняна продукція буде презентована гостям виставки з більш ніж 20 країн світу на «Національній експозиції підприємств легкої промисловості України».

30 вересня 2016 року на виставці буде проведено День України, у програмі якого Українсько-Литовський бізнес-форум під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торгового представника України Наталії Микольської. Новими ідеями та стилем порадує показ мод українських дизайнерів, також запланований на цей день.  

За сприяння прибалтійської консалтингової компанії, для учасників делегації буде проведено В2В сесія з потенційними партнерами з країн Балтії та ЄС, які будуть підібрані індивідуально для кожного українського учасника бізнес-делегації.

Серед інших бонусів – можливість проведення переговорів та презентації своєї продукції на офіційному стенді експозиції національних виробників, сприяння в організації ділових зустрічей у різних форматах. Інформацію про учасника буде розміщено у каталозі виставки. Для тих, у кого не вистачає часу передбачено можливість заочної, віддаленої  участі у виставці.

Довідка. ВALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS  – Найбільша галузева виставка країн Балтії, що пройде 25 раз. На виставці свою продукцію і послуги представлять близько 400 компаній з понад 22 країн світу. Поруч з найбільшими виробниками з України, розташують свої стенди виробники одягу, текстильних і шкіряних виробів з країн Прибалтики, Італії, Франції, Аргентини, Іспанії, Португалії, Польщі, Китаю, Індії, Туреччини, Пакистану та ін. країн.

 

З питань участі звертайтесь до розпорядника експозиції ДП «Держзовнішінформ».

Контактна особа: начальник відділу сприяння експорту Голято Андрій (моб.: +380 (67) 662-96-56, agoliato@dzi.gov.ua).