Опубліковано 21.01.2014

Аміачна селітра продовжує дорожчати, – ДП «Держзовнішінформ»

У новому році аміачна селітра продовжує користуватися дуже високим попитом. За словами учасників ринку, контракти на поставку селітри з українських заводів поширилися вже на лютий. При цьому надходження на український ринок товару російського виробництва також обмежено через аналогічно високий попит покупців в Росії. Ціни трейдерів на вітчизняний продукт досягли 3280-3350 грн/т, СРТ станція замовника при поставках залізничним транспортом. Складська ціна товару досягла 3500 грн/т, EXW склад трейдера.

Враховуючи постійне подорожчання аміачної селітри та її дефіцит на ринку, покупці починають замислюватися про альтернативні селітрі добрива. Через це зростають ціни на карбамід, обсяг виробництва якого також не може повністю задовільнити підвищений попит.

«Окрім цього, в південному регіоні один з трейдерів підвищив ціну на карбамід виробництва ОПЗ до 3700 грн/т, EXW Нові Біляри. Слід зазначити, що за недостатньої кількості на ринку продукту українського виробництва, об'єктивно починають зростати імпортні поставки російського товару», – ділиться інформацією експерт ДП «Держзовнішінформ».

Поставити запитання