Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 13.10.2014

Ціни на аміачну селітру виросли – ДП «Держзовнішінформ»

«Черги на заводах збільшилися внаслідок збільшення попиту, що призвело до підвищення цін на аміачну селітру у заводів і трейдерів. На поточному тижні пропозиції досягають 4820-4880 грн/т, СРТ станція замовника при поставках залізничним транспортом. Враховуючи простій Сєверодонецького «Азоту» і «Стиролу», відсутність альтернативи вітчизняному продукту і високий попит, можна очікувати на подальше подорожчання товару» – додав експерт. За його словами, тижнем раніше ціна пропозиції була дещо нижчою – на рівні 4670-4780 грн/т, СРТ станція замовника при поставках залізничним транспортом.

Постанова Кабінету Міністрів України «Про використання природного газу підприємствами – виробниками мінеральних добрив» викликало зростання попиту на міндобрива. Активізувалися торговельні компанії і великі агрохолдинги, які різко збільшили закупівлі азотних добрив, побоюючись виникнення дефіциту у весняний сезон внесення, що викликало подорожчання товарів азотної групи.

«Аміачна селітра подорожчала в черговий раз. На ринку представлений тільки вітчизняний продукт, який виробляється на Черкаському «Азоті» і «Рівнеазоті».
            Імпортні поставки нітрату амонію поки що невигідні через діючих антидемпінгових мит при ввезенні з Росії та високих транспортних витрат середньоазіатського товару. Тому, в разі виникнення проблем з виробництвом в Україні, на ринку може виникнути дефіцит самого популярного добрива в весняний сезон внесення серед аграріїв», – прокоментував ситуацію Костянтин Кінжалов.