Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 24.10.2014

Ціни на насіння соняшнику на українському ринку продовжують рости – ДП «Держзовнішінформ»

«Минулого тижня закупівельні ціни на насіння соняшнику на внутрішньому ринку України продовжили зростати. Переробні підприємства утримують обсяги закупівель сировини на високому рівні, тим самим посилюючи конкуренцію на ринку. Разом з тим обсяги валового збору соняшнику в поточному році очікуються на більш низькому рівні (9,6-10 млн тонн) порівняно з показником минулого сезону (11 млн тонн). Слід зазначити, що потужності для переробки соняшнику в країні оцінюються на рівні понад 13 млн тонн, що природно свідчить про їх недозавантаження», – ділиться думкою Євген Томашевський.

«Як і протягом попередніх тижнів жовтня, аграрії не поспішають продавати свій товар великими партіями навіть при поточному високому рівні цін, очікуючи подальшого їх підвищення. Зростанню цін на соняшник також сприяє зміцнення експортного ринку соняшникової олії в жовтні 2014 року», – повідомив експерт.

За даними Мінагропроду України, станом на 22 жовтня валовий збір насіння соняшнику досяг 9,2 млн. тонн. Збиральні площі склали 4,9 млн. га (95% від прогнозу).

«Закупівельні ціни на насіння соняшнику коливаються в діапазоні 4350-4600 грн/т для фермерів на умовах EXW франко-елеватор. Ціни на умовах CPT-завод для сільгоспвиробників становлять 4550-4800 грн/т., але деякі компанії озвучували ціни на рівні 4900 грн/т.
 Експортні ціни на український соняшник нового врожаю на корабельні партії зросли до 380-390 дол. США/т, FOB, при поставках у листопаді», – прокоментував ситуацію Євген Томашевський.