ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 26.09.2013

Для реалізації проектів у сфері енергоефективності Україні необхідно близько 24 млрд. дол. США

Україні для реалізації проектів у сфері енергоефективності та енергозбереження необхідно інвестувати близько 24 млрд. дол. США. Таку консенсус-оцінку озвучили експерти ДП «Держзовнішінформ» 19 вересня на брифінгу, присвяченому питанням енергоефективності в українській промисловості. Під час брифінгу було представлено дослідження «Енергоефективність в українській промисловості», проведене експертами ДП «Держзовнішінформ» Віталієм Постоленко, заступником начальника відділу ринків чорної металургії ДП «Держзовнішінформ», та Олегом Козачуком, незалежним експертом ДП «Держзовнішінформ» у сфері енергоефективності та альтернативної енергетики.

Зокрема, автори дослідження відзначили позитивну динаміку модернізації української промисловості. Про це свідчить той факт, що за останні 10 років енергоємність українського виробництва скоротилася на 30%. «Проте, на даний момент українська промисловість залишається однією з найбільш енергоємних у світі. Майже 80% собівартості ВВП України припадає на енергетичні ресурси і лише 10% – на заробітну плату. Для порівняння, в Німеччині це співвідношення становить приблизно 35% на 35% відповідно», – зазначив Олег Козачук. За словами експерта, зменшення енергоємності українського виробництва викличе збільшення доходів українців.

Фактором, який позитивно вплине на збільшення інвестицій у проекти енергоефективності української промисловості та прискорення темпів зменшення її енергоємності, є, за словами начальника управління медіа-проектів ДП «Держзовнішінформ» Олександра Голіздри, підписання угоди про Асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Також під час брифінгу, експерти ДП «Держзовнішінформ» розповіли про те, як в Україні вирішується завдання енергетичної модернізації економіки, про етапи реалізації цільової Програми енергоефективності на 2010-2015 роки, і про перспективи інвестування в проекти з використанням енергозберігаючих технологій. Було відзначено, що в 2012 р. вперше в історії України заходи з енергоефективності, передбачені в держбюджеті України, були повністю профінансовані (827 млн. грн.). Також були приведені приклади найбільш успішних великих проектів у сфері енергоефективності в Україні, зокрема – будівництво електросталеплавильного комплексу «Інтерпайп Сталь», будівництво установки пиловугільного палива ЄМЗ, впровадження комплексу заходів з енергоефективності аграрного холдингу «Авангард», інфраструктурні проекти компанії «Нібулон».