Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 13.04.2018

ДП «Держзовнішінформ» та ДП «Український інститут інтелектуальної власності» підписали меморандум про співпрацю

Директор державного підприємства «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» Богдан Дубас та генеральний директор державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» Андрій Кудін підписали меморандум про співробітництво та взаємодію. Про це повідомляє прес-служба «Держзовнішінформ».

Основна мета – розвиток взаємовигідної та довготривалої співпраці.

Меморандум, зокрема, передбачає надання інформаційних, аналітичних, дослідницьких, консультаційних та експертних послуг.

Також очікується, що результатом співпраці стане здійснення діяльності по організації та проведенню спільних ділових та виставкових заходах.

Довідка: Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» забезпечує здійснення державної реєстрації об’єктів промислової власності та офіційної публікації відомостей про них; відповідає за проведення формальної та кваліфікаційної експертизи заявок на об’єкти промислової власності (винаходи, корисні моделі, промислові зразки, знаки для товарів і послуг, топографії інтегральних мікросхем та зазначення походження товарів) на відповідність умовам надання правової охорони.

Прес-служба «Держзовнішінформ»