Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.02.2018

ДП «Держзовнішінформ» та ДПЗД «Укрінтеренерго» підписали меморандум про співробітництво

Директор Державного підприємства «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» Богдан Дубас та в.о. директора державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» Василь Андрієнко 20 лютого у Києві підписали меморандум про співробітництво і взаємодію.

Мета співробітництва – розвиток взаємовигідної та довготривалої співпраці.

«Меморандум, зокрема, передбачає надання інформаційних, аналітичних, дослідницьких, консультаційних та експертних послуг, – зазначає директор ДП «Держзовнішінформ» Богдан Дубас. – Очікується, що результатом нашої співпраці стане проведення досліджень, моніторингів внутрішніх та зовнішніх ринків товарів і послуг в електроенергетичній галузі».

Під час зустрічі керівники ДП «Держзовнішінформ» та ДПЗД «Укрінтеренерго» обговорили перспективи розвитку енергетичної галузі у майбутньому та окреслили подальші кроки співробітництва між підприємствами на 2018 рік.

ДПЗД «Укрінтеренерго» було створено в 1993 році з метою розвитку електроенергетичної галузі України. На сьогодні одним із пріоритетних напрямів діяльності підприємства є надання послуг із забезпечення транзиту електроенергії електромережами України, операції з експорту/імпорту електроенергії.

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ».