Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 21.02.2018

ДП «Держзовнішінформ» та ДПЗД «Укрінтеренерго» підписали меморандум про співробітництво

Директор Державного підприємства «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» Богдан Дубас та в.о. директора державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» Василь Андрієнко 20 лютого у Києві підписали меморандум про співробітництво і взаємодію.

Мета співробітництва – розвиток взаємовигідної та довготривалої співпраці.

«Меморандум, зокрема, передбачає надання інформаційних, аналітичних, дослідницьких, консультаційних та експертних послуг, – зазначає директор ДП «Держзовнішінформ» Богдан Дубас. – Очікується, що результатом нашої співпраці стане проведення досліджень, моніторингів внутрішніх та зовнішніх ринків товарів і послуг в електроенергетичній галузі».

Під час зустрічі керівники ДП «Держзовнішінформ» та ДПЗД «Укрінтеренерго» обговорили перспективи розвитку енергетичної галузі у майбутньому та окреслили подальші кроки співробітництва між підприємствами на 2018 рік.

ДПЗД «Укрінтеренерго» було створено в 1993 році з метою розвитку електроенергетичної галузі України. На сьогодні одним із пріоритетних напрямів діяльності підприємства є надання послуг із забезпечення транзиту електроенергії електромережами України, операції з експорту/імпорту електроенергії.

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ».