Опубліковано 10.07.2017

Початок співпраці ДП «Держзовнішінформ» та Канадсько-української торгової палати

Директор ДП «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» Богдан Дубас та президент Канадсько-української  торгової палати Зенон Потічний підписали меморандум про співробітництво.

 

«Меморандум, зокрема, передбачає проведення комплексу інформаційних та навчальних заходів для підприємців України та Канади, мета яких – допомога у виході на ринки обох країн», – заявив директор ДП «Держзовнішінформ».

«Є канадські підприємці, які шукають партнерів в Україні. А є українські експортери, які хочуть вийти на канадський ринок. Для цього необхідна ґрунтовна підготовка, знання правил і законів для виходу на ці ринки. Як свідчить наш аналіз, є велика частка компаній, які прагнуть вийти на ринок Канади. Тому ми зацікавлені допомагати бізнесу, надаючи йому інформаційні, аналітичні, дослідницькі, консультаційні та експертні послуги. Також наша мета – сприяти налагодженню прямих контактів бізнесменів України та Канади», – зазначив Богдан Дубас.

«Ми працюємо над проектом CUTIS (Canada-Ukraine Trade and Investment Support project), завданням якого є сприяння українському експорту в Канаду. Після проведення аналізу української економіки з метою виявлення п’яти галузей, якими найбільше цікавиться Канада з точки зору імпорту, буде обрано українські фірми, готові до експорту. Далі нашим завданням є підготувати їх до роботи в Канаді. Пояснити місцеві закони, ознайомити із канадськими митними та іншим правилами. Нарешті, представників цих компаній, із уже готовими маркетинговими пропозиціями, привозитимемо в Канаду у складі торговельних місій, де вони матимуть змогу показати свої проекти та послуги, розказати про них потенційним клієнтам.

Підписання меморандуму про співпрацю з ДП «Держзовнішінформ» допоможе розвивати експортно-імпортні відносини між нашими державами і сприяти підприємцям при виході на новий для них ринок»,- сказав у свою чергу Зенон Потічний.

Канадсько-українська торгова палата створена у Канаді у 1993 році. Метою Канадсько-української торгової палати є створення сприятливих умов для торгівлі й інвестицій між Україною та Канадою.

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ»

Поставити запитання