Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.03.2017

На міжнародну конференцію China Iron Ore 2017 запрошено аналітика ДП «Держзовнішінформ»

На міжнародну конференцію China Iron Ore 2017, що відбулась 22-23 лютого 2017 року у м. Далянь, Китай, з доповіддю про внесок України у світовий ринок залізної руди, що перевозиться морським шляхом, було запрошено аналітика ДП «Держзовнішінформ».
Виступи експертів державного підприємства «Держзовнішінформ» на конференціях The Metal Bulletin Group (Великобританія) де-факто стали традицією. З 2013 року їх регулярно запрошують на подібні конференції для висвітлення стану справ на одному з найперспективніших ринків. Для Олександра Славинського, заступника начальника відділу досліджень ринків нафти, нафтопродуктів, промислово-сировинних ресурсів та сухопутних перевезень управління галузевих досліджень, це не перший виступ на заходах для міжнародної фахової спільноти.
Цьогорічна доповідь стосувалася експорту залізорудної сировини у загальній структурі зовнішніх поставок України, яка, за даними Державної фіскальної служби, склала 5% у вартісному відношенні за підсумками 2016 року.

Основними споживачами української сировини є країни Європи, Далекого Сходу на чолі з Китаєм та Туреччина. Незважаючи на вплив цілої серії негативних факторів серед яких бойові дії на сході країни та логістичні проблеми, український експорт цього виду продукції стабільно зростав протягом 2014-2015 років, однак у 2016 році відбувся спад на 14%. Основними чинниками зниження експорту стали: зниження поставок до Китаю в умовах високої конкуренції серед світових постачальників, збільшення внутрішнього споживання, низькі ціни на світовому ринку на тлі збільшення пропозиції залізної руди, ремонтні роботи та логістичні проблеми. За підсумками минулого року Україна все ще перебуває на першому місці в списку експортерів залізорудної сировини серед країн СНД з часткою 61% (69% у 2015 році).
«Становище на ринку залишається досить складним, а тиск конкурентів збільшуватиметься. Світові ціни скоріш за все знизяться у другій половині 2017 року , так як попит з боку Китаю стабілізується, а пропозиція з боку найбільших світових сировинних компаній зростає. Щоб зберегти свої позиції, українському виробнику необхідно продовжувати знижувати собівартість виробництва та пропонувати сировину з більш високим відсотком вмісту заліза , адже світовий ринок, у тому числі Китай, щороку збільшує свою орієнтованість на закупівлі високоякісної сировини», – підкреслив Олександр Славинський.
Рівень довіри до експертних висновків ДЗІ підтверджується 20-річним досвідом роботи. Інформацією ДП «Держзовнішінформ» по товарних ринках користуються Адміністрація Президента України, Кабінет Міністрів, Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Державна фіскальна служба, Антимонопольний комітет, банки та інші комерційні організації.