ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 02.04.2014

Ринок сталевого брухту залишається стабільним, – ДП «Держзовнішінформ»

Останній тиждень березня не приніс істотних змін на український внутрішній ринок сталевого брухту – ситуація продовжує залишатися напруженою. Незважаючи на недостатні обсяги надходження матеріалу, металурги продовжують дотримуватися обраної раніше тактики, зберігаючи закупівельні ціни на рівні, сформованому на початку місяця.

Інтенсивність поставок сталевого брухту на адресу металургійних підприємств до кінця місяця стабілізувалася на рівні 8-8,5 тис. тонн на добу проти розрахункової потреби в 11,5 тис. тонн. У цілому за 20 днів на адресу комбінатів відвантажено близько 143,9 тис. тонн брухту, що на 87,8 тис. тонн менше обсягу, передбаченого планом. Недопоставка, як і раніше, компенсується за рахунок складських запасів, які з початку місяця скоротилися практично на 36,2 тис. тонн – до 161,3 тис. тонн.

«Втім, незважаючи на все ще досить високий сумарний рівень резервів, у окремих комбінатів вже найближчим часом можуть початися труднощі із забезпеченням виробництва сировиною», – розповідає начальник відділу аналізу ринків чорної металургії ДП «Держзовнішінформ» Олександр Шейко.

З урахуванням вищезазначеного, матеріал базового виду при постачанні на комбінати оцінюється в 200-210 дол. США/т, СРТ. В експортному сегменті ринку активність українських трейдерів залишається невисокою, при цьому індикативний рівень котирувань підвищився на 5-15 дол. США/т, до 325-330 дол. США/т, FOB. «Варто зазначити, що в разі закріплення підвищувальної тенденції цін відтік матеріалу на зовнішні напрями може збільшитися», – додав Олександр Шейко.