Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.02.2019

Ціни на нафту виросли до 67 USD/бар

З 1 по 25 лютого вартість нафти на світовому ринку зросла на 7-8% до 67 USD/бар. Зростання цін викликано даними щодо скорочення обсягу видобутку нафти країнами ОПЕК+, Венесуели (в силу політичної ситуації та санкцій США), Ірану (санкції США), Мексики.

Про це повідомляє експерт «Держзовнішінформу» відділу дослідження ринків нафтопродуктів та промислово-сировинних продуктів Наталія Єна.

У відповідності до прогнозу інвестиційного банку «Bank of America Merrill Lynch», світові ціни на нафту в найближчі 5 років будуть знаходитись в діапазоні 50-70  USD/бар.

В той же час, аналітики звертають увагу на те, що зусилля ОПЕК+ щодо скорочення видобутку нафти на 1,1 млн барелів на добу, в силу стрімкого розвитку технологій,  провокують учасників ринку до створення резервних видобувних потужностей, які вже в кінці 2018 р. оцінювалися в 2,5 млн барелів надобу. Наявність потужностей, що здатні швидко наростити видобуток нафти в таких обсягах та перекрити екстрено-виникнувший дефіцит на ринку призводить до зниження волантильності світового ринку нафти.