Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 01.04.2019

У Києві відбулася конференція “Трансфертне ціноутворення: подолання ризиків”

27 березня 2019 року у конференц-залі IQ бізнес-центру була проведена VI міжнародна конференція «Трансфертне ціноутворення: подолання ризиків», організована ДП «Держзовнішінформ» спільно з Crowe LF Ukraine.

Партнерами події виступили провідне незалежне цінове агентство «Agrus» та аудиторська компанія «Аudit-Іnvest», а інформаційну підтримку надали Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, Європейська бізнес асоціація, Американська торгівельна палата, журнал «Бугалтерія UA», інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна», інформаційно-аналітична система для бізнесу «Ліга-Закон», громадська організація «Споживач», газета «Юридическая практика», Перший Діловий телеканал.

У конференції взяли участь представники українського бізнесу, профільних міністерств та відомств України, аудитори, юристи, а також експерти міжнародних консалтингових організацій.

Конференцію відкрив директор ДП «Держзовнішінформ» Богдан Дубас, а з вітальним словом виступила голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Спікерами конференції були представники Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, бізнес-консалтингових організацій, провідних незалежних цінових агентств, вітчизняних та міжнародних аудиторських компаній.

Відповідно до програми заходу було проведено чотири сесії, під час яких відбулось обговорення останніх новацій у сфері ТЦУ, було розглянуто заходи імплементації Плану дій BEPS, практичні питання щодо підготовки звітності, документації, а також наведено приклади розгляду судових справ з ТЦУ на практиці.

Завдяки високому рівню професіоналізму модераторів та доповідачів у поєднанні з чіткою організаційною складовою було досягнуто головну мету конференції – створення динамічної дискусійної платформи між представниками влади та бізнесу в обговоренні актуальних питань ТЦУ, що отримало схвальну оцінку усіх без винятку учасників заходу.