Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 01.04.2019

У Києві відбулася конференція “Трансфертне ціноутворення: подолання ризиків”

27 березня 2019 року у конференц-залі IQ бізнес-центру була проведена VI міжнародна конференція «Трансфертне ціноутворення: подолання ризиків», організована ДП «Держзовнішінформ» спільно з Crowe LF Ukraine.

Партнерами події виступили провідне незалежне цінове агентство «Agrus» та аудиторська компанія «Аudit-Іnvest», а інформаційну підтримку надали Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, Європейська бізнес асоціація, Американська торгівельна палата, журнал «Бугалтерія UA», інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна», інформаційно-аналітична система для бізнесу «Ліга-Закон», громадська організація «Споживач», газета «Юридическая практика», Перший Діловий телеканал.

У конференції взяли участь представники українського бізнесу, профільних міністерств та відомств України, аудитори, юристи, а також експерти міжнародних консалтингових організацій.

Конференцію відкрив директор ДП «Держзовнішінформ» Богдан Дубас, а з вітальним словом виступила голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Спікерами конференції були представники Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, бізнес-консалтингових організацій, провідних незалежних цінових агентств, вітчизняних та міжнародних аудиторських компаній.

Відповідно до програми заходу було проведено чотири сесії, під час яких відбулось обговорення останніх новацій у сфері ТЦУ, було розглянуто заходи імплементації Плану дій BEPS, практичні питання щодо підготовки звітності, документації, а також наведено приклади розгляду судових справ з ТЦУ на практиці.

Завдяки високому рівню професіоналізму модераторів та доповідачів у поєднанні з чіткою організаційною складовою було досягнуто головну мету конференції – створення динамічної дискусійної платформи між представниками влади та бізнесу в обговоренні актуальних питань ТЦУ, що отримало схвальну оцінку усіх без винятку учасників заходу.