Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 17.04.2015

Вартість нітрату амонію за тиждень знизилася на 9% – ДП «Держзовнішінформ»

Якщо протягом всієї зими аміачна селітра дорожчала, то навесні, починаючи з середини березня, спостерігається зворотна тенденція. Ціни знижуються як у виробників, так і у трейдерів.
«Вартість нітрату амонію за тиждень знизилася в середньому на 850 грн/т. На поточному тижні аміачну селітру можна придбати за 8800-9200 грн/т, СРТ станція замовника, при поставках залізничним транспортом.

Основних причин зниження вартості декілька. Продукт стає все менш популярним серед аграріїв через високі ціни. Споживачі знаходять альтернативу в інших, більш доступних і дешевих азотних добривах. Падіння котирувань аміачної селітри в портах Чорного моря триває, що також впливає на вартість товару на внутрішньому ринку країни», – прокоментував ситуацію Костянтин Кінжалов.