Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 18.09.2015

З початку вересня падіння цін на аміачну селітру склало близько 12%

Ціни на аміачну селітру протягом вересня впали приблизно на 12%. На третій тиждень вересня товар можна придбати у торгових компаній по 7300-7600 грн/т, СРТ станція замовника.

Сільгоспвиробники значно скоротили закупівлі азотних добрив, у тому числі аміачної селітри в очікуванні запуску черкаського «Азоту» і «Рівнеазоту». У той же час трейдери і аграрії не поспішають торгувати продуктом до прояснення ситуації з відновленням виробництва. За даними експертів ДП «Держзовнішінформ», сільгоспвиробники вважають, що ціни на нітрат амонію є високими щодо цін сільгосппродукції і наполягають на їх зниженні.

«При поточному рівні цін в Україні імпортні поставки російської і середньоазіатської аміачної селітри можуть стати нерентабельними. Слідом за здешевленням селітри трейдери знизили ціни на інші нітратні добрива для підтримки їх конкурентоспроможності», – відзначає експерт ДП «Держзовнішінформ» Костянтин Кінжалов.