Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 19.02.2016

За останній тиждень ціни на українську квадратну заготовку знизилися на 5-7 дол. США/т

На тлі новин про зниження цін на арматуру в турецьких портах і через низький рівень попиту, за останній тиждень ціни на напівфабрикати знизились на 5-7 дол. США/т і вже не перевищують діапазону 260 дол. США/т, CIF. При цьому деякі виробники знизили цінові діапазони для партій товару з постачанням в кінці лютого до рівня в 257-260 дол. США/т, CIF.

«Якщо підтвердяться дані про те, що ціни на арматуру відновили спадний тренд, можна припустити, що вже в найближчий тиждень котирування заготовки можуть скоротитися до рівня в 240 дол. США, FOB. При цьому багато трейдерів відзначають, що і цей рівень може виявитися неприйнятним для ринку, тим більше, що багато хто чекає істотного зниження рівня цін на китайські партії вже в кінці лютого», – вважає експерт ДП «Держзовнішінформ» Вадим Одаренко.

Єдиним напрямком з існуючим стабільним попитом на вітчизняні напівфабрикати залишається Єгипет, де вони доступні по 263-265 дол. США/т, CIF. При цьому, споживачі Алжиру вже понад місяць утримуються від закупівель квадратної заготовки, а виробники Туреччини переключилися на закупівлі сталевого брухту.