Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 10.04.2015

За тиждень закупівельні ціни на соняшник зросли на 7% – ДП «Держзовнішінформ»

«Цінове ралі на українському ринку соняшнику триває. Так вартість олійної культури продовжує зростати кілька тижнів поспіль на тлі обмеженої пропозиції товару. Нагадаємо, виробництво соняшнику в 2014/2015 МР склало 10,1 млн тонн, що на 1 млн тонн менше, ніж роком раніше. При цьому потужності з переробки цієї олійної в країні зросли за різними оцінками до 14-15 млн тонн, що значно перевершує обсяги сировини доступні для переробки. Тому, конкурентна боротьба за сировину набирає обертів, підігріваючи внутрішній ринок соняшнику», – ділиться думкою Євген Томашевський.

«Деякі оператори ринку також повідомляють про низьке покриття запасів на переробних підприємствах. Враховуючи ситуацію, що склалася, переробка соняшнику в поточному сезоні буде завершена значно раніше запланованого графіка», – прокоментував ситуацію експерт.