Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 09.09.2013

За три роки в Сумську область було залучено інвестицій на суму 200 млн. дол. США

Про це заявив Юрій Чмирь, голова Сумьскої обласної державної адміністрації під час своєї ї доповіді на Форум ICC Ukraine  «Сучасні тренди Світової організації бізнесу».  «За три роки роботи нашої команди ми змогли залучити в регіон інвестицій на суму 200 млн. дол. США, тоді як за весь період незалежності Україні в Сумський регіон було інвестовано 422 млн. дол. США. Це прямий доказ ефективності, запропонованої нами системи, перш за все єдиного інвестиційного вікна. Ця система передбачає адміністративний супровід всіх без виключення інвестпроектів, починаючи з надання земельної ділянки, дозволів, погоджень тощо, і завершуючи випуском готової товарної продукції. Сьогодні ця система, ініціатором якої є президент Віктор Янукович, інтегрована в усіх регіонах України є реальним механізмом для активного залучення інвестицій в українську економіку, і як результат активного розвитку інфраструктури регіонів нашої держави», – відмітив Юрій Чмирь.

Так серед найбільших інвестпроектів в регіоні голова Сумського ОДА відмітив компанію «Крафт Фудз Україна», в яку було інвестовано майже 40 млн. дол. США.  Крім цього за перше півріччя 2013 року на території Сумської області уведено в дію плавильну піч у новому ливарному цеху ПАТ «Насосенергомаш», новий складальний цех у ТОВ «Завод Кобзаренка» (смт. Липова Долина), другу лінію з випуску керамічної цегли «КЛІНКЕРАМ ІІ»  та лінію по виробництву крупноформатного керамічного поризованого блоку на ТОВ «Керамейя» (м. Суми), проведено реконструкцію та модернізацію цеху плавлених сирків ПАТ «Бель Шостка Україна». Також продовжується будівництво шихтового двору на ПАТ «Насосенергомаш» та будівництво фармацевтичного підприємства ПАТ «Фармак» у місті Шостка на території індустріального парку «Свема».

Також слід зазначити, що індекс промислової продукції в Сумській області за січень-липень 2013 року проти відповідного періоду 2012 року склав 112%.