Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 30.04.2015

Закупівельні ціни на український соняшник за тиждень виросли на 4% – ДП «Держзовнішінформ»

«Український ринок соняшнику характеризувався волатильністю минулого тижня. 22-27 квітня закупівельні ціни на цю олійну стрімко зросли, позитивно відреагувавши на збільшення котирувань соняшникової олії в експортному секторі. При цьому додаткову підтримку цінам надавала жорстка конкуренція на ринку серед переробників. Як результат, ціни попиту на ринку постійно зростали. Деякі компанії на ринку призупинили закупівлі сировини, так як вони не могли подолати ціновий бар'єр на рівні 10000 тис. грн/т. Дефіцит сировини на ринку спричинив зупинку переробки насіння соняшнику на великій кількості олійноекстракційних заводів», – ділиться думкою експерт.

«28-29 квітня ситуація на ринку дещо змінилася. Ціни на соняшник почали знижуватися на тлі зміцнення гривні по відношенню до долара США.
Експортні ціни на український соняшник склали 405-415 дол. США/т, FOB, при поставках корабельними партіями в травні-червні», – прокоментував ситуацію Євген Томашевський.