Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 20.11.2017

У Харківського авіазаводу з’явився великий інвестор зі США

Українське підприємство отримає велике замовлення на виробництво літаків.

Американська компанія Oriole Capital Group інвестує 150 млн USD у ДП “Харківське державне авіаційне виробниче підприємство” (входить до складу ДК “Укроборонпром”). Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Підприємство отримає замовлення на серійне виготовлення літаків. У першу чергу йдеться про серійне виробництво на потужностях ДП “Харківське державне авіаційне виробниче підприємство” українського Ан-74 у різних модифікаціях. У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції в виробництво, модернізацію і збут цих літаків.

У рамках освоєння інвестиції запланована модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3 тис. фахівців харківського підприємства, а також програма з модернізації літаків і авіоніки, яка допоможе підвищити унікальні експлуатаційні можливості літака Ан-74.

Крім того, завод буде отримувати замовлення на виготовлення запасних частин для літальних апаратів, проведення технічного обслуговування і навчання пілотів.

Джерело: Фокус