Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 12.10.2020

У жовтні варто очікувати зростання цін на дизельне паливо в оптовій торгівлі.

Аналіз рівня цін на дизельне паливо на європейському ринку, при імпорті в Україну та за пропозиціями на постачання в оптовій торгівлі на внутрішньому ринку України показує чітку тенденцію синхронного руху цін на паливо в опті на внутрішньому ринку України та на європейському ринку. При цьому середньо розрахункова митна вартість дизельного палива у вересні – не змінювалась та була на 5 Дол. США/т вища, ніж середнорозрахункова ціна ДП за наявними пропозиціями на постачання в оптовій торгівлі на внутрішньому ринку України. Тож, можна очікувати збільшення рівня цін на дизельне паливо в оптовій торгівлі на внутрішньому ринку України у жовтні поточного року, т.я цей ресурс імпортувався в Україну за ціною, вищою ніж в середньому на внутрішньому ринку України.

*-середньомісячна ціна за пропозиціями на постачання в оптовій торгівлі, перерахована за середньомісячним курсом НБУ за відповідний місяць за вирахуванням ПДВ та акцизного збору