Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 26.04.2022

Все більше НПЗ в світі відмовляються від російської нафти

У квітні ціни на дизельне паливо в Європі стабілізувались в діапазоні 995-1155 дол. США/т, а на бензин – 1010-1095 дол. США/т.  Середньорозрахунковий рівень цін у першій половині квітня відносно середньорозрахункового рівня цін березня на дизельне паливо знизився на 7% або на 75-80 дол.США/т, а на бензин на 5% або на 55-60 дол.США/т.

Варто відзначити відмову найкрупніших компаній світу від російської нафти, таких як: Shell, BP, Eni, ТotalEnergies, ще 15 великих нафтотрейдерів заявили про намір суттєво скоротити закупок у травні. Indian Oil Corporation – найбільший виробник навтопродуктів в Індії у травні не буде закупати російську нафту.

Японський найбільший нафтопереробний концерн Eneos Holdings відмовився від російської нафти після вдалих перемовин з  Абу-Дабі, Кувейтом тм Саудівською Аравією.

Литва заблокувала на своїй території більше 1000 російських цистерн з нафтопродуктами, що прямували в Калінінград.

Завантаження білоруських НПЗ складає мінімальний рівень для забезпечення внутрішніх потреб через санкційну зупинку експорту нафтопродуктів в ЄС.

Завдяки відмові від «дешевої» російської нафти та переходу на альтернативні джерела постачання ціни на нафтопродукти в світі зростатимуть.