Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Експертний висновок вартості послуг, робіт, прав інтелектуальної власності

від 3000 грн
Замовити

Експертний висновок вартості послуг, робіт, прав інтелектуальної власності або експертиза зовнішньо-економічних контрактів – це експертний висновок щодо відповідності цін контракту кон'юнктурі ринку (ринковим цінам/рівню цін на ринку аналогічних послуг.) .
Експертиза отримується для мінімізації ризиків при складання обґрунтованого висновку при проведенні фінансового моніторингу валютних операцій, надання до контролюючих органів або для використання при господарських суперечках.
При проведенні експертизи використовується інформація провідних світових інформаційних агенцій, тощо.
Для безкоштовної консультації з експертом телефонуйте: 044-528-91-49 з міських номерів або 0800-30-50-74-безкоштовно з мобільного.

Для проведення експертизи цінових умов вартості послуг, робіт, прав інтелектуальної власності, необхідно подати до ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ» наступні документи:

 1. Заявку в оригіналі, яка повинна містити:
  • обов’язкове  посилання на предмет запиту – “Експертний висновок вартості послуг, робіт, прав інтелектуальної власності“;
  • назву підприємства/установи/організації, код ЄДРПОУ, ІПН, дані про контактну особу із зазначенням посади, прізвища, власного імені та по батькові, номеру телефону, з доданням підтверджуючих документів (для юридичних осіб) або  паспортні данні з доданням копій паспорта, ідентифікаційного коду, свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання (при наявності), довідки з ЄДР та документів, що підтверджує статус, як платника податку (для фізичних осіб-підприємців). Вказані підтверджуючі документи подаються при першому зверненні або у разі їх зміни.
  • номер досліджуємого контракту, предмет контракту, вид послуги/товару та ціни;
  • посилання про достовірність вказаних відомостей та долучених документів;
  • згода щодо збирання, подальше оброблення та зберігання інформації, що міститься в наданих документах;
  • зобов’язання про сплату замовлених послуг.
 2. Документи (в оригіналі або копії), які відображують умови та характеристики досліджуємого питання/контракту:
  • договір/контракт з усіма додатками та додатковими угодами до нього, які є предметом звернення, та інші документи, які Замовник вважає потрібними для проведення експертизи;
  • акти приймання-передачі наданих послуг;
  • рахунки-фактури/інвойси або інші документи, на підставі яких проводиться оплата по контракту;
  • документи, в яких наведено розрахунки вартості товарів/послуг/робіт: калькуляції, кошториси, тарифи тощо на послуги/товари/роботи, якими обґрунтовується  вартість на послуги/товари/роботи за контрактом/договором тощо.

Вказаний перелік не є вичерпним та не є обов’язковим, але у разі необхідності, коли надані Замовником матеріали не надають змоги точно визначити цінові умови угоди, Підприємство має право запросити у Замовника додаткові інформаційні матеріали.

На вимогу Підприємства можуть бути витребувані копії документів завірені Замовником або в оригіналі.

Документи викладені англійською або російською мовами – перекладу не потребують. В іншому випадку, на вимогу Підприємства, документи повинні бути перекладені на українську.

Замовник відповідає за достовірність наданих документів (копій) та інформаційних матеріалів.

Строк проведення експертизи до 7 робочих днів. У випадку, коли у експертів виникають додаткові питання, строк виконання може бути подовжений, про що обов’язково повідомляється Замовнику.

Крім того, за вимогою Замовника (про що обов’язково зазначається у заявці) за результатами узгодження та домовленістю сторін про вартість та кінцевий термін надання послуги, строк проведення експертизи може бути скорочено.