Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Перевірка тендерної пропозиції

від 25000 грн
Замовити

Замовити

Довідка щодо відповідності поданої тендерної пропозиції вимогам тендерної документації, зазначеним у період оголошення Закупівлі містить висновок про відповідність чи невідповідність поданої тендерної пропозиції умовам Закупівлі та перелік інформації щодо виявлених невідповідностей в поданій тендерній пропозиції вимогам тендерної документації, зазначеним у період оголошення Закупівлі.

Довідка може замовлятися як при розгляді пропозиції учасника з найменшою ціною при визначенні Переможця так і при розгляді поданих тендерних пропозицій для допущення Учасника до аукціону; для надання до контролюючих органів або для використання при господарських суперечках.

Для отримання довідки, необхідно надати до ДП «Держзовнішінформ» оригінал заявки та копії таких документів:

  1. Заявку на фірмовому бланку на надання довідки про відповідність поданої тендерної пропозиції вимогам опублікованої тендерної документації на Закупівлю, інших пояснень за необхідності і зобов’язання оплати наданих послуг;
  2. Копію тендерної пропозиції
  3. Копію тендерної документації, яка була опублікована та на яку у період Закупівлі була отримана відповідна тендерна пропозиція.

Документи викладені англійською або російською мовами – перекладу не потребують. В іншому випадку, на вимогу Підприємства, документи повинні бути перекладені на українську.

Замовник відповідає за достовірність наданих документів (копій) та інформаційних матеріалів.
Строк проведення експертизи до 7 робочих днів у випадку, коли у експертів не виникає додаткових питань. В іншому випадку, та у випадку не достатності інформації строк виконання може бути подовжений за згодою сторін.

Крім того, передбачений терміновий строк проведення експертизи за подвоєними тарифами у випадках, коли у експертів є достатньо інформації для оперативного проведення експертизи.

Для прискорення подання заявки та інших документів, можливе їх відправлення на електронну адресу dzi@dzi.gov.ua з подальшим обов`язковим направленням на поштову адресу ДП “Держзовнішінформ” оригіналу заявки.

Увага, обмеження на розмір одного листа  електронної пошти з додатком – 7 мегабайт.

Вартість довідки формується за погодженням сторін та становить від 25 тис грн. плюс ПДВ