Перевірка тендерної пропозиції

Для отримання довідки, необхідно надати до ДП «Держзовнішінформ» оригінал заявки та копії таких документів:

  1. Заявку на фірмовому бланку на надання довідки про відповідність поданої тендерної пропозиції вимогам опублікованої тендерної документації на Закупівлю, інших пояснень за необхідності і зобов’язання оплати наданих послуг;
  2. Копію тендерної пропозиції
  3. Копію тендерної документації, яка була опублікована та на яку у період Закупівлі була отримана відповідна тендерна пропозиція.

Документи викладені англійською або російською мовами – перекладу не потребують. В іншому випадку, на вимогу Підприємства, документи повинні бути перекладені на українську.

Замовник відповідає за достовірність наданих документів (копій) та інформаційних матеріалів.
Строк проведення експертизи до 7 робочих днів у випадку, коли у експертів не виникає додаткових питань. В іншому випадку, та у випадку не достатності інформації строк виконання може бути подовжений за згодою сторін.

Крім того, передбачений терміновий строк проведення експертизи за подвоєними тарифами у випадках, коли у експертів є достатньо інформації для оперативного проведення експертизи.

Для прискорення подання заявки та інших документів, можливе їх відправлення на електронну адресу dzi@dzi.gov.ua або факсом +38 (044) 528-91-56 з подальшим обов`язковим направленням на поштову адресу ДП “Держзовнішінформ” оригіналу заявки.

Увага, обмеження на розмір одного листа  електронної пошти з додатком – 7 мегабайт.

Вартість довідки формується за погодженням сторін та становить від 25 тис грн. плюс ПДВ

Поставити запитання