Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Висновок щодо вартості операцій з переробки (давальницька сировина)

від 10000 грн
Замовити

Підтвердження цінових умов виконання операцій з товарами, що ввозяться на митну територію України з метою переробки, товарами, що вивозяться для переробки за межами митної території України та продуктів переробки таких товарів.

Операції з переробки товарів можуть включати:

  1. власне переробку товарів, у тому числі: обробку, монтаж, демонтаж, використання окремих товарів, які сприяють чи полегшують процес виготовлення продуктів переробки;
  2. ремонт товарів, у тому числі модернізацію, відновлення та регулювання, калібрування.

Для отримання висновку підтвердження операцій з переробки товарів необхідно подати до ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ» оригінал заявки та копії наступних документів:

  1. Зовнішньоекономічні договори або документи, що їх замінюють, на підставі яких здійснюватиметься переробка товарів, і які повинні містити, зокрема, відомості про обов’язковий обсяг виходу та вартість продуктів переробки, конкретний обсяг та вартість робіт і термін їх виконання. Якщо зовнішньоекономічний договір або документ, що його замінює, не містить зазначених відомостей, такі відомості подаються окремим документом;
  2. Обсяги та вартість товару, що перероблюється, технологічні схеми переробки (крім випадків ввезення товарів з метою ремонту, у тому числі модернізації, відновлення та регулювання), в яких повинні бути зазначені відомості про всі етапи переробки та процесу перетворення та вартість товарів, поміщених у митний режим переробки на митній території, на продукти переробки, кількісні та якісні показники товарів, поміщених у митний режим переробки на митній території. Кількісні та вартісні характеристики товарів, що витрачаються на здійснення операцій з переробки, з обґрунтуванням виробничих втрат товарів на кожному етапі, відомості про найменування та кількість відходів переробки а також їх вартість;
  3. Договори на переробку товарів з іншими суб’єктами господарювання, якщо окремі операції (або повний цикл) з переробки товарів здійснюватимуться іншими підприємствами;
  4. Обсяги та вартість еквівалентних товарів, товарів які їх замінюють, ввезеним для операцій з переробки на митній території України.
  5. Інші документи за бажанням власника товарів або уповноваженої ним особи – висновки державних органів, організацій, державні стандарти й стандарти суб’єкта господарювання, технічні умови, описи чи креслення зразків, відповідно до яких здійснюватиметься переробка, тощо.

У разі необхідності виконавець має право запросити у замовника додаткові інформаційні матеріали.

На вимогу Підприємства можуть бути витребувані копії документів завірені Замовником або в оригіналі.

Документи викладені англійською або російською мовами – перекладу не потребують. В іншому випадку, на вимогу Підприємства, документи повинні бути перекладені на українську.

Замовник відповідає за достовірність наданих документів (копій) та інформаційних матеріалів.

Строк проведення експертизи до 7 робочих днів у випадку, коли у експертів не виникає додаткових питань. В іншому випадку строк виконання може бути подовжений. Крім того, передбачений терміновий строк проведення експертизи за подвоєними тарифами у випадках, коли у експертів є достатньо інформації для оперативного проведення експертизи.

Для прискорення подання заявки та інших документів, можливе їх відправлення на електронну адресу dzi@dzi.gov.ua з подальшим обов`язковим направленням на поштову адресу ДП “Держзовнішінформ” оригіналу заявки.

Увага, обмеження на розмір одного листа електронної пошти з додатком – 7 мегабайт.