Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Висновок щодо відсоткової ставки за кредитними угодами

від 10000 грн
Замовити

Підтвердження відсоткової ставки за фінансовими угодами (наприклад, угодою фінансового лізингу), що не перевищує рівня ставок, які звичайно застосовуються в країні в якій таке фінансування було надане.

 

Для отримання довідки стосовно підтвердження відсоткової ставки за фінансовими угодами, необхідно подати до ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ» оригінал заявки та копії наступних документів:

  1. Заявку на фірмовому бланку на проведення експертизи із зазначенням короткої назви товарів, коду УКТ ЗЕД, інших пояснень при необхідності та зобов’язання оплати наданих послуг;
  2. Контракт/договір;
  3. Інформаційні матеріали фірм-виробників;
  4. Інші матеріали, які замовник вважає потрібними для надання висновку.

 

Вказаний перелік не є вичерпним та не є обов’язковим, але у разі необхідності, коли надані Замовником матеріали не надають змоги точно визначити цінові умови угоди, Підприємство має право запросити у Замовника додаткові інформаційні матеріали.

На вимогу Підприємства можуть бути витребувані копії документів завірені Замовником або в оригіналі.

Документи викладені англійською або російською мовами – перекладу не потребують. В іншому випадку, на вимогу Підприємства, документи повинні бути перекладені на українську.

Замовник відповідає за достовірність наданих документів (копій) та інформаційних матеріалів.

 

Строк проведення аналізу та перевірки суті наданих документів до 7 робочих днів. У випадку, коли у експертів виникають додаткові питання, строк виконання може бути подовжений, про що обов’язково повідомляється Замовнику.

Крім того, за вимогою Замовника (про що обов’язково зазначається у заявці) за результатами узгодження та домовленістю сторін про вартість та кінцевий термін надання послуги, строк проведення аналізу (дослідження) може бути скорочено.

 

Для прискорення подання заявки та інших документів, можливе їх відправлення на електронну адресу dzi@dzi.gov.ua з подальшим обов`язковим направленням на поштову адресу ДП “Держзовнішінформ” оригіналу заявки.

Увага, обмеження на розмір одного листа  електронної пошти з додатком – 7 мегабайт.