ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 08.02.2024

Brent подорожчала до $79,45 за барель

Нафтові котирування продовжують поступово зростати вранці у четвер, демонструючи позитивну динаміку четверту сесію поспіль.

На 8:13 за київським часом квітневі ф’ючерси на Brent дорожчали на лондонській біржі ICE Futures на $0,24 (0,3%), до $79,45 за барель. У середу Brent подорожчала на $0,62 (0,8%), до $79,21 за барель, повідомляє «Інтерфакс».

Березневі ф’ючерси на WTI на той час дорожчали на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX на $0,21 (0,28%) і становили $74,07 за барель. За підсумками минулої сесії контракт піднявся в ціні на $0,55 (0,8%) − до $73,86 за барель.

Напередодні стало відомо, що запаси нафти в США минулого тижня збільшилися на 5,52 млн барелів, тоді як аналітики в середньому очікували більш поступове зростання, на 2,07 млн барелів.

Товарні запаси бензину тим часом знизилися на 3,15 млн барелів, дистилятів – на 3,22 млн барелів. Аналітики прогнозували збільшення запасів бензину на 1,5 млн барелів, і зменшення запасів дистилятів на 2,5 млн барелів.

Зростання запасів нафти спричинене переважно падінням активності нафтопереробних заводів на Середньому Заході через перебої енергопостачання, і призупинення роботи заводу BP в Індіані, зазначив старший аналітик Price Futures Group Філ Флінн.

Крім того, НПЗ почали закриватися на традиційне техобслуговування раніше, ніж минулого року, додав аналітик DTN Трой Вінсент.

 

enkorr.ua