ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 21.03.2024

Brent здорожчала до $86,58 за барель

Котирування нафти зростають вранці у четвер. Підтримку ринку надала зокрема новина про несподіване скорочення резервів у США минулого тижня.

У довгостроковій перспективі чинниками, що сприяють підйому котирувань, залишаються висока геополітична напруга на Близькому Сході, атаки українських дронів на російські НПЗ і збереження обмежень на видобуток країнами ОПЕК+, зазначають експерти.

На 7:02 за київським часом травневі ф’ючерси на Brent дорожчали на лондонській біржі ICE Futures на $0,63 (0,73%), до $86,58 за барель. У середу Brent здешевшала на $1,43 (1,6%) – до $85,95 за барель.

Травневі ф’ючерси на WTI на цей час дорожчали на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX на $0,52 (0,6%) – до $81,79 за барель. За минулу сесію контракт здешевшав на $1,46 (1,8%), до $81,27 за барель.

Комерційні запаси нафти в США минулого тижня скоротилися на 1,952 млн барелів, рекордними темпами за два місяці, повідомило Міністерство енергетики країни. Це стало несподіванкою для аналітиків, які загалом прогнозували зростання на 13 тис. барелів, за даними Trading Economics.

Резерви бензину впали на 3,31 млн барелів, дистилятів – зросли на 624 тис. барелів. Експерти в середньому очікували на зниження запасів бензину на 1,35 млн барелів, дистилятів – на 87 тис. барелів.

Видобуток нафти в США минулого тижня залишився на рівні 13,1 млн б/д, за розрахунками Міненерго країни.

 

enkorr.ua