ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 24.04.2024

Brent здорожчала до $88,48 за барель

Котирування нафти повільно зростають у середу після впевненого підйому за підсумками попередньої сесії. У центрі уваги трейлерів залишається ситуація на Близькому Сході. Крім того, вони чекають на дані про запаси енергоносіїв у США, які Міненерго країни розкриє пізніше цього дня.

На 8:15 за київським часом червневі ф’ючерси на Brent дорожчали на лондонській біржі ICE Futures на $0,06 (0,07%), до $88,48 за барель. У вівторок Brent здорожчала на $1,42 (1,6%), до $88,42 за барель.

Червневі ф’ючерси на WTI на цей час дорожчали на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі NYMEX на $0,09 (0,11%), до $83,45 за барель. За підсумками попередніх торгів контракт здорожчав на $1,46 (1,8%), до $83,36 за барель.

Оцінки Американського інституту нафти (API), опубліковані напередодні ввечері, показали зниження запасів нафти в Штатах на тижні, що завершився 19 квітня, на 3,23 млн барелів.

«Трейдери нарешті отримали змогу сфокусуватися на фундаментальних для ринку чинниках, премія за геополітичний ризик дещо скоротилася, – зазначає аналітик Saxo Capital Markets у Сингапурі Чару Чанана. – Зниження запасів є сигналом того, що попит на нафту тримається».

Сенат США услід за Палатою представників схвалив законопроєкт, що включає нові санкції проти нафтового сектора Ірану. Санкційний пакет передбачає зокрема заходи щодо портів, суден і НПЗ, які беруть участь у транспортуванні чи переробленні іранської нафти, порушуючи американські обмеження. Окрім того, він розширює вторинні санкції.

 

enkorr.ua