ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 20.11.2019

До законодавства у сфері безпечності харчових продуктів планують ввести нові поняття

В Україні планують внести зміни до законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, зокрема, ввести в українське нормативно-правове поле поняття «фальсифікований харчовий продукт» та «харчове шахрайство». Про це йшлося на зустріч робочої групи щодо реформи сфери безпечності харчових продуктів та кормів, повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Наразі робоча група, до якої увійшли експерти Мінекономіки, МОЗу, Держпродспоживслужби, проєктів технічної допомоги, профільних асоціацій та громадських організацій, працює над проєктом Закону «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів та інших об’єктів санітарних заходів».

Прийняттям відповідного законопроєкту передбачається врегулювати вимоги щодо забезпечення належної простежуваності харчових продуктів, організаційні засади виробництва та обігу харчових добавок та новітніх харчових продуктів, використання тверджень про зниження ризиків захворювань, державного контролю на кордоні тощо.

Так, зміни буде внесено до Митного кодексу України, Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

Усі зміни вносяться з урахуванням вимог законодавства ЄС, а також кращих світових практик у сфері безпечності харчових продуктів.