ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 11.05.2023

Кількість експортерів молочної продукції зросла вдвічі за час війни

У 2023 році експортувати молочну продукцію можуть 45 українських компаній. Із них 19 отримали таку можливість у 2022 році, а 5 — цього року.

Про це повідомила т. в. о. голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченкопише «Асоціація виробників молока».

За її словами, такий попит із боку українських виробників молочної продукції спричинений можливостями європейської логістики. Все більше вітчизняних виробників відповідають вимогам національного і європейського законодавства.

«А зважаючи на те, що експорт молочних продуктів став можливим із 2016 року, то період 2022−2023 років демонструє чудові показники збільшення кількості експортерів», — переконана вона.

Шевченко додала, що зараз тривають перемовини про розширення співробітництва у молочній галузі з Канадою, Індією та Китаєм.

Нагадаємо, в Україні пропонують знизити ставку ПДВ на молоко та молочні продукти до 10%, завдяки чому ціна стане доступнішою для продукції всієї молочної лінійки. Це стосується як вітчизняних, так і імпортних молочних продуктів.

 

latifundist.com