ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 13.02.2020

Мінекоенерго спільно із Світовим банком досліджуватиме наслідки зміни клімату в Україні до 2100 року

Як викиди парникових газів змінюють сільське та лісове господарства, а також впливають на здоров’я людей  в Україні вивчатимуть українські та міжнародні науковці під егідою  Світового  банку та Міністерства енергетики та захисту довкілля України. Для оцінки біофізичних впливів використовуватимуть сучасні методики прогнозів. Це дасть змогу передбачити ризики наслідків зміни клімату в Україні до 2030, 2050 і 2100 років за 3 сценаріями, ймовірного росту викидів парникових газів і збільшення температури.

Метою спільного дослідження є використання детальних та сучасних прогнозів клімату для оцінки біофізичних впливів у цих секторах до 2100 року. Наукова праця також буде включати економічну оцінку витрат на зміну клімату в різних частинах країни. До слова, методологія та інструменти, що використовуватимуться в дослідженні, будуть доступні для оновлення оцінок на більш пізніх термінах.

«Один з найважливіших заходів адаптації до зміни клімату – це скорочення викидів парникових газів, – зазначила заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України Ірина Ставчук. – Це дасть змогу попередити негативні наслідки, які можуть виникнути в майбутньому. Сценарії майбутніх змін напряму залежать від темпів скорочення людством парникових газів».

Оцінку змін клімату в Україні  проводитиме консорціум двох провідних європейських інститутів, Баський центр змін клімату (BC3) та Metroeconomica, у співпраці з національними експертами Українського гідрометеорологічного інституту, Українського науково-дослідного інституту лісового та агролісного господарства та Інститут громадського здоров’я імені О. М. Марзєєва.

Джерело: Урядовий портал.