ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 03.04.2024

Міністерство економіки продовжує збір інвестиційних проєктів для Ukraine Recovery Conference 2024

Міністерство економіки України за підтримки Київської школи економіки продовжує роботу з бізнесом для оновлення переліку наявних інвестиційних проєктів. За результатами роботи буде сформовано перелік найбільш перспективних проєктів, які буде представлено на Ukraine Recovery Conference 2024 у Берліні. 

“Минулого року конференція з відновлення України у Лондоні об’єднала сотні інвесторів з усього світу, очільників держав та керівників урядів, міжнародних організацій та фінансових інституцій. Найбільшим досягненням події став анонс Ukraine Facility – програми підтримки України від ЄС на 50 млрд євро. І зараз ми вже на фінішній прямій для запуску програми. Українська економіка має великий потенціал розвитку – інтеграція з ЄС та зелений перехід створюють нові можливості для українських компаній. Для України важливо розвивати реальний сектор економіки, й головну роль в цьому буде відігравати приватний сектор. Конференція з відновлення відкриває нові можливості для формування партнерств та залучення інвестицій, щоб український бізнес отримав імпульс для зростання та інтеграції в міжнародні ринки”, – зазначив заступник Міністра економіки України Володимир Кузьо. 

Він додав, що частина компаній, які запропонують найбільш пропрацьовані та перспективні інвестиційні проєкти, отримають змогу долучитися до URC 2024 та представляти Україну на конференції. Окрім представлення на URC, сформована база інвестиційних проєктів надалі буде використовуватися для визначення пріоритетів для фінансування, зокрема з боку міжнародних фінансових організацій.

Наразі Уряд спільно з європейськими партнерами розробляє механізм функціонування інвестиційної складової Ukraine Facility. Програма обсягом біля 7 млрд євро передбачає механізм зниження ризиків, доступний для інвесторів у пріоритетних секторах, який дозволить залучити біля 30 млрд євро для бізнесу в Україні. Компанії зможуть залучити фінансування через ЄБРР, ЄІБ, інші міжнародні фінансові інституції та українські банки. Наявність актуального портфелю інвестиційних проєктів дозволить пріоретизувати потреби та закласти відповідне фінансування в програму.

Координацію роботи з бізнесом здійснюватиме Київська школа економіки. Обробка отриманих пропозицій відбуватиметься в партнерстві з провідними консалтинговими компаніями. Фінальний перелік проєктів планується сформувати до 1 травня 2024.

Для участі у секторальних групах та подання інвестиційних проєктів, заповніть форму за посиланням.

Приймання заявок триватиме до 14.04.2024.