ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 17.07.2023

Нафта дешевшає після найдовшого тижневого підйому з квітня

Ціни на нафту еталонних марок знижуються вранці в понеділок після повідомлень ЗМІ про відновлення видобутку на двох із трьох лівійських родовищ, де він припинилася через протести, повідомляє «Інтерфакс».

Ціна вересневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:25 за Києвом становить $79,12 за барель, що на 75 центів (0,94%) нижче показника на час закриття попередньої сесії. У п’ятницю ці контракти знизилися в ціні на $1,49 (1,8%) — до $79,87 за барель.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на вересень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) до вказаного часу знизилися на 72 центи (0,96%) і становили $74,6 за барель. За підсумками попередньої сесії контракти на серпень, чий термін звернення на цей час минув, подешевшали на $1,47 (1,9%) — до $75,42 за барель.

Протягом минулого тижня Brent піднялася в ціні на 1,8%, WTI — на 2,1%. Обидві марки завершили у плюсі третій тиждень поспіль, що є найдовшим тижневим підйомом з квітня.

У неділю телеканал Al Jazeera з посиланням на офіційних осіб повідомив про поновлення видобутку на родовищах Аль-Шарара та Аль-Філь у Лівії, де він був припинений минулого тижня під час акцій протесту проти арешту колишнього міністра фінансів Фараджа Буматарі.

На родовищі 108 видобуток ще не відновився.

 

enkorr.ua