ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 03.12.2019

Найбільші покупці української сільгосппродукції

Протягом перших 3 кварталів 2019 р. найбільше української сільгосппродукції і продовольства купили азіатські покупці.

Про це повідомила заступник міністра економіки Інна Мєтєлєва.

За її словами, на Азію припало 42% українського агропродовольчого експорту. Третина експорту надійшла до Європи і 15% — до Африки.

Серед окремих країн-покупців української сільгосппродукції пальму першості тримає, звичайно ж, Китай. До цієї країни Україна за перші 3 квартали поточного року відправила сільгосппродукції на $1363 млн.

2-ге місце серед покупців української агропродукції зайняв Єгипет з $1187 млн.

3-є місце серед імпортерів сільгосппродукції з України зайняли Нідерланди — $1124 млн.

Практично порівнялася з ними Індія ($1113 млн).

Замикає п’ятірку країн, які імпортували української сільгосппродукції більш ніж на $1 млрд, Туреччина ($1051 млн).

Слідом іде Іспанія ($810 млн), а 7 місце займає Німеччина ($612 млн). В експорті до країн ЄС 70% українського експорту сільгосппродукції припадає на 6 країн. Окрім вищезгаданих Нідерландів, Іспанії та Німеччини до цього списку входять також Польща, Італія і Франція.