ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 01.10.2021

Обсяг виконаних будівельних робіт в Україні за серпень зріс на 10%

Житлове будівництво зросло на 28,1%, а нежитлове й інженерне – на 0,9% і 5,5%

У серпні 2021 року будівельні підприємства України наростили обсяг виконаних робіт зріс на 10% у порівнянні з відповідним місяцем 2020 року. За підсумками січня-серпня показник зріс на 1,8%. Про це повідомляє Державна служба статистики.

Будівництво житлових будинків за підсумками серпня зросло на 28,1% в порівнянні із серпнем минулого року. За 8 місяців зростання було менш значним – на 7%. Обсяг будівництва нежитлових будівель знизився на 1,6%, а за підсумками січня-червня, навпаки, зріс на 10,9%. Інженерне будівництво за місяць зросло на 5,5%, а за 8 місяців – впало на 2,4%.

Частка нового будівництва в загальному обсязі виконаних будівельних робіт у січні-серпні становив 34,9%, ремонту – 38,4%, реконструкції та технічного переоснащення – 26,7%.

По суті, цього року галузь розвивається лише завдяки житловому будівництву. Інфраструктурне будівництво, яке минулого року було локомотивом галузі, демонструє більш низькі темпи.

Найвищі темпи зростання виконаних будівельних робіт у січні-серпні спостерігалися в Тернопільській (55,5%), Черкаській (32,1%) і Рівненській (21,9%) областях. Найбільше падіння показали Чернівецька (-37,2%), Кіровоградська (-30,9%) і Закарпатська (-28,6%) області.

Частка нового будівництва в загальному обсязі виконаних будівельних робіт у січні-серпні становила 34,9%, ремонту –38,4%, реконструкції та технічного переоснащення – 26,7%.

Як раніше писав GMK Center, забудовникам житла допомагає відкладений з минулого року попит, нестача дохідних інструментів інвестування й загальна інфляція. Це ще більше мотивує вкладати в «квадрати».

За підсумками 2020 року підприємства України наростили обсяг виконаних будівельних робіт на 4% у порівнянні з 2019 роком. Показники всієї галузі витягнула в «плюс» програма «Велике будівництво». Загальний обсяг виробленої будівельної продукції становив 199 млрд грн.

 

gmk.center