ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 02.12.2019

Озимі зернові культури і ріпак у доброму стані перед зимівлею

Стан посівів озимих зернових культур і ріпаку перед зимівлею, де не порушувалася рекомендована науковими установами технологія вирощування, характеризується як добрий та задовільний, заявляє Національна академія аграрних наук України.

Про це повідомляє АПК-Інформ.

Так, обстеження посівів озимих зернових культур перед початком зимового періоду показало, що в кращому стані знаходяться посіви озимої пшениці, де посів проводився з 10 вересня по 5 жовтня, після кращих і удобрених попередників (чорний пар, горох і т.п.). Рослини за такої сівби знаходяться у фазі кущіння.

Одна рослина налічує в середньому від 2 до 5 пагонів і має довжину листових пластинок від 18 до 28 см.

«За пізньої сівби (10-15 жовтня) більшість рослин знаходиться в фазі 3 листка або на початку фази кущіння. При цьому слід зазначити, що на посівах ранніх строків сівби (до 10 вересня) спостерігається незначне переростання рослин, яке в подальшому хоча і не матиме безпосереднього негативного впливу на зимостійкість і формування врожайності озимої пшениці, але може викликати розвиток на таких полях мишоподібних гризунів і хвороб», — зазначають  експерти.

Також ячмінь озимий оптимальних термінів сівби почав зимівлю у фазі кущіння, маючи в середньому 2-3 пагона на рослину, висота яких знаходиться в межах 12-14 см.