ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 23.06.2021

Світовий дефіцит цукру у 2020/2021 МР складе майже 2 млн тонн — ФАО

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO/ФАО) прогнозує, що в 2020/2021 маркетинговому році (жовтень/вересень) світове виробництво цукру продовжить зменшиться третій сезон поспіль, хоча і незначно. Поточний прогноз виробництва в розмірі 170,3 млн тjyy нижчий прогнозованого світового споживання цукру, в результаті чого глобальний дефіцит складе 1,7 млн ​​тонн.

Про це йдеться в червневому звіті ФАО.

Несприятливі погодні умови призвели до зниження виробництва в Бразилії, ЄС, Росії та Таїланді, що більше ніж компенсує зростання виробництва в Китаї, Індії та США.

Що стосується попиту, очікується, що світове споживання цукру відновиться, що в основному буде відображати очікуване відновлення економічного зростання в 2021 році після глобального економічного спаду в 2020 році, викликаного COVID-19.

Прогнозований обсяг світової торгівлі цукром в 2020/2021 МР (жовтень/вересень) зафіксовано на рівні 60,4 млн тонн, що трохи нижче оціночного об’єму, зробленого в 2019/2020 МР. Скорочення є результатом очікуваного зниження експортних поставок із Таїланду в поєднанні з прогнозованим скороченням експорту з Росії та інших європейських країн. Очікується, що експорт Індії трохи знизиться з рекордних максимумів минулого року. Що стосується імпорту, очікується, що скорочення імпорту Сполученими Штатами Америки та Індією більше ніж компенсує збільшення закупівель Китаєм, який є найбільшим у світі імпортером цукру. Очікується, що в Індонезії імпорт також трохи знизиться, в порівнянні з попереднім роком, хоча попит залишиться на високому рівні за рахунок виробництва напоїв і харчової промисловості.

 

www.ukrsugar.com