ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 21.02.2024

Ціна на Brent становить близько 82,7 дол. США за барель

Ціни на нафту підвищуються в середу на тлі послаблення долара США, а також упевненого зростання китайського фондового ринку, завдяки очікуванням відновлення економіки КНР.

Вартість квітневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 7:20 за київським часом становить 82,66 дол. США за барель, що на 0,32 дол. США (0,39%) вище, ніж на закриття попередніх торгів. У вівторок ці контракти подешевшали на 1,22 дол. США (1,5%), до 82,34 дол. США за барель.

Ф’ючерси на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) зросли на цей час на 0,27 дол. США (0,35%), до 77,31 дол. США за барель. За підсумками попередніх торгів вартість цих контрактів зменшилася на 1,42 дол. США (1,8%), до 77,04 дол. США за барель.

Коливання цін на нафту залишаються в діапазоні 10 дол. США за барель із початку поточного року. Трейдери продовжують стежити за ситуацією на Близькому Сході, а також оцінюють перспективи попиту.

“Нафтовий ринок залишається у вузькому діапазоні, і це показує, що трейдери поки не можуть ухвалити якихось рішень, – каже аналітик IG Asia Pte Йіп Джун Рон. – Ринок шукає відповідь на питання, що буде далі з погляду ширшої динаміки попиту й пропозиції”.

 

enkorr.ua