Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на дані біржових торгів на сайті Investing.com.
Вартість бареля травневої нафти Brent склала 65,19USD (+0,18%). Барель квітневої нафти WTI торгувався по 55,89USD (+0,16%). Попередні торги по еталонам завершилися на рівні 65,07USD і 55,80USD відповідно.
Вашингтон і Пекін близькі до угоди, що передбачає скасування мит на імпорт китайських товарів вартістю як мінімум 200 мільярдів USD в обмін на обіцянки Китаю здійснити структурні економічні реформи і відмовитися від відповідних тарифів на американську продукцію, повідомило в неділю джерело, знайоме з ходом переговорів.
Дослідження Рейтер показало, що видобуток нафти ОПЕК опустився до чотирирічного мінімуму в лютому, оскільки найбільший експортер Саудівська Аравія та інші нафтодобувачі в Перській затоці перевиконали зобов’язання в рамках угоди про скорочення виробництва, а видобуток у Венесуелі продовжив вимушене зниження.
Американські енергетичні компанії минулого тижня скоротили кількість нафтових бурових установок до мінімуму майже за дев’ять місяців, показали дані нафтосервісної компанії Baker Hughes.
Станом на 10:45 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 65,41 USD за барель. На відкритті Brent торгувалася по 65,28 USD за барель, що на 21 цент вище рівня закриття торгів (65,07USD).