ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 15.09.2023

Ціни на цукор знижуються через збільшення виробництва в Бразилії

У середу ціни на цукор на світових ринках показали зниження. Жовтневий ф’ючерсний контракт на цукор-сирець #11 (SBV23) у Нью-Йорку закрився на рівні нижче -0,29 (-1,08%), а грудневий ф’ючерсний контракт на білий цукор #5 (SWZ23) у Лондоні знизився на -4,80 ( -0,66%), повідомляє Barchart.

Однією з причин зниження стали дані про гарне виробництво цукру в Бразилії. У середу компанія Unica повідомила, що в другій половині серпня в Центрально-Південній Бразилії виробництво цукру збільшилося на 9,9%, порівняно з минулим роком, і склало 3,461 млн тонн. Загальний обсяг вирбництва цукру в 2023/2024 МР станом на серпень збільшився на 20%, порівняно з минулим роком, і досягнув 26,146 млн тонн. Частка цукрової тростини, використаної для виробництва цукру цього року, склала 49,17%, що більше ніж 45,16% минулого року.

За останні кілька тижнів ціни на цукор зростали через побоювання щодо скорочення світового виробництва. Ф’ючерси на цукор у Нью-Йорку досягли 4,5-місячного максимуму у вівторок, а у Лондоні — 12-річного максимуму минулого тижня. Різке зростання цін відбулося після заяви компанії Alvean, найбільшого у світі трейдера цукру, про те, що вона очікує на дефіцит цукру на світовому ринку в розмірі 5,4 млн тонн у 2023/2024 МР. Це буде шостий рік дефіциту, оскільки Індія, можливо, скоротить експорт цукру, а фермери в Таїланді вирощуватимуть прибутковіший маніок замість цукрової тростини.

 

www.ukrsugar.com