ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 09.01.2024

Україна намагається закріпитися на експортних ринках індичатини

Найбільшими імпортерами індичатини за результатами 2022 року є Німеччина, Мексика, США, Іспанія, Велика Британія, Франція, Румунія й Італія, й Україна намагається закріпитися на цих ринках.

Про це в журналі «Наше птахівництво» пише аналітик УКАБ Максим Гопка.

Найбільшим експортером індичатини у 2022 році була Польща з часткою 35,1% і валовим експортним виторгом $521,5 млн. За нею йде Німеччина, яка змогла отримати у 2022 році $281,7 млн і утримує 18,9% експортного ринку. США посідають третю сходинку рейтингу: їхній виторг від експорту індичатини у 2022 році сягнув $223,8 млн, що вилилося у 15,1% світового експортного ринку.

У подальшому розвиток галузі індиківництва, найшвидше, зазнає змін світових трендів, у середньостроковій перспективі споживання індичатини в інших країнах зросте, особливо в Європі.

 

agrotimes.ua