ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 09.09.2019

Україна піднялася в рейтингу привабливості для туристів

За останні два роки Україна піднялася на 10 позицій в Індексі конкурентоспроможності в сфері подорожей і туризму та зайняла там 78 місце.

Про це свідчить доповідь Всесвітнього економічного форуму в галузі туризму.

“Україна мала найшвидший темп зростання в субрегіоні, піднявшись на 10 місць, і зайнявши 78 місце в світі. Зокрема, у міру стабілізації та відновлення країни, Україна різко поліпшила ділове середовище (з 124 на 103 місце), безпеку (з 127 на 107 місце), міжнародну відкритість (з 78 на 55 місце) і загальну інфраструктуру (з 79 на 73 місце ) “.

Згідно з доповіддю, Україна має 3,7 бала з 7. Оточують наша держава в рейтингу Ямайка, Шрі-Ланка, Вірменія, Казахстан і Намібія.

Традиційно привабливими для мандрівників є Іспанія (5,4 бала), Франція (5,4 бала), Німеччина (5,4 бала), Японія (5,4 бала) і Сполучені Штати Америки (5,3 бала).

Найбільш складними для подорожей виявилися Ємен (2,4 бала), Чад (2,5 бала) і Ліберія (2,6 бала).

Індекс конкурентоспроможності в сфері подорожей і туризму розраховують на основі 15 факторів (бізнес-середовище, безпеку, охорону здоров’я і гігієна, людські ресурси та ринок праці, ціни, інфраструктура, природні, культурні ресурси і т.д.).

Кількість мандрівників країнами світу збільшилася в 2018 році на 1,4 мільярда чоловік.

Уряди країн повинні виробити загальні підходи до збалансування економічних вигод від підвищення конкурентоспроможності туристичної галузі, одночасно ефективно розвиває інфраструктуру, цінні природні і культурні цінності, від яких вона залежить.

В цьому році сьомий рік поспіль приріст експорту туризму в світі (+ 4%) перевищив показник зростання товарного експорту (+ 3%).

З огляду на такі швидкі темпи зростання, міжнародні прибутку в сфері туризму до 2030 року складуть 1,8 мільярда.